top of page
  • Writer's pictureIlze Kārkliņa

Pasniegtas stipendijas talantīgākajiem Liepājas tenisistiem

Liepājas tenisa trenera Edgara Ernestsona piemiņas fonds 2023. gada 26. decembrī apbalvoja Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņus un treneri par izciliem rezultātiem visas 2023. gada sezonas garumā.


No kreisās: Gints Siliņš, Andrejs Koļesins, Ilze Kārkliņa, Linda Priekule, Dāvis Rolis, Anna Azarova, Olga Bordjugova, Imants Andersons.


Liepājas Tenisa sporta skolas ilggadējais bijušais direktors un E. Ernestsona piemiņas fonda valdes loceklis Imants Andersons: “Mums ir liels prieks un lepnums, ka Liepājā ir patiesi talantīgi, dedzīgi un trenēties griboši tenisisti. No sirds ceram, ka ar katru gadu šādu spējīgu sportistu kļūs ar vien vairāk un vairāk. E. Ernestona stipendiju piešķiršana turpmāk būs ikgadēja tradīcija, lai tā kalpotu kā motivācija jaunajiem censoņiem tiekties vēl augstāk un sasniegt vēl vairāk. Fonda vārdā sakām lielu paldies treneriem un treneru palīgiem par ieguldīto darbu, sportistu motivēšanu, atbalstīšanu un iedrošināšanu! Lai veselības stiprs un bagātiem panākumiem bagāts jaunais gads.”


Liepājnieks Dāvis Rolis aizvadīja sekmīgu 2023. gadu, kļūstot par Latvijas tenisa vicečempionu vienspēlēs un dubultspēlēs pieaugušo konkurencē, kā arī izcīnot vairākas godalgotās vietas kā vietējā, tā arī starptautiskā mērogā. Papildus Dāvis tika nominēts pārstāvēt Latviju ITF (Starptautiskā tenisa federācija) Eiropas junioru čempionātā U18 vecuma grupai.


No kreisās: Imants Andersons, Dāvis Rolis, Andrejs Koļesins.


Liepājniece Anna Azarova 2023. gadā piedalījās vietējā un arī starptautiskā mēroga sacensībās, demonstrējot labu sniegumu. Anna izcīnīja vicečempiones titulu Latvijas jauniešu čempionātā U16 vecuma grupā, kā arī vairākkārtīgi pārstāvēja Latviju U14 izlases sastāvā.


No kreisās: Andrejs Koļesins, Anna Azarova.


Liepājas Tenisa sporta skolas trenere Olga Bordjugova 2023. gada sezonā ir sekmējusi savu audzēkņu sasniegumus vietējā un starptautiskā mērogā.


No kreisās: Olga Bordjugova, Andrejs Koļesins.


Papildus izcelti arī treneres Olgas Bordjugovas palīgi - treneri Matīss Šteinhards un Linda Priekule, kuri ieguldījuši savu laiku un spēkus jauno tenisistu sagatavošanā.


Liepājas Tenisa sporta skolas direktors Gints Siliņš: “Man ir liels prieks, ka ir izveidots fonds, kas nosaukts bijušā Liepājas Tenisa sporta skolas trenera Edgara Ernestsona vārdā, ar kura palīdzību tiek atzīmēti jaunie Liepājas tenisisti un viņu treneri. Prieks, ka šāda veida papildus atbalsts ir izveidojies par tradīciju un ceru, ka tāda tā arī turpināsies”.


Lai godātu trenera piemiņu un sekmētu jauno tenisistu attīstību, fonds jau otro gadu turpina jauno tradīciju, radot īpašu un ikgadēju trenera Edgara Ernestsona stipendiju. Fonds rūpīgi visa gada garumā ir sekojis līdzi Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņu rezultātiem un gada izskaņā nolēmis apbalvot, pēc fonda domām, šogad pašus spilgtākos jauniešus.


Informācijai

2020. gadā, godinot leģendārā Liepājas tenisa trenera Edgara Ernestsona piemiņu, tika dibināts “Edgara Ernestsona piemiņas fonds”. Labdarības fonda mērķis ir Latvijas tenisa sabiedrības vārdā pateikt paldies trenerim par viņa mūža ieguldījumu tenisa attīstībā. Ar fonda atbalstītāju un ziedotāju atbalstu fonds vēlas radīt, atbalstīt un īstenot dažādus ar tenisa un jauno tenisistu attīstību saistītus projektus, tādējādi ne tikai saglabājot trenera piemiņu, bet arī veiconot mīlestību pret sportu, mīlestību pret tenisu.


Liepājas Tenisa sporta skolas trenerim Edgaram Ernestsonam teniss bija ne tikai sports, bet arī dzīvesveids. No 1962. gada līdz 2018. gadam Liepājas tenisa kortos treneris izaudzināja daudzus izcilus sportistus, kas guvuši lielus panākumus ne tikai Latvijā, bet visā pasaulē, arī vienu no spēcīgākajām tenisistēm pasaulē Anastasiju Sevastovu.


Ja vēlies sniegt savu ieguldījumu trenera godināšanai, ziedojumu iespējams pārskaitīt:

Edgara Ernestsona piemiņas fonds

Reģistrācijas Nr.: 40008299696

Banka: a/s SEB banka

SWIFT (BIC) kods: UNLALV2X

Multivalūtu konta Nr.: LV09UNLA0055001840997

2 views0 comments

Recent Posts

See All

コメント


  • White Facebook Icon
bottom of page