top of page
  • Writer's pictureIlze Kārkliņa

Nepieciešams jūsu atbalsts!

2020. gadā, godinot leģendārā Liepājas tenisa trenera Edgara Ernestsona piemiņu, tika dibināts Edgara Ernestsona piemiņas fonds (turpmāk Fonds). Labdarības Fonda mērķis ir visas Latvijas tenisa sabiedrības vārdā pateikt paldies trenerim par viņa mūža ieguldījumu tenisa attīstībā.


Trenera iemīļotākā vieta, kur vērot, mācīt, uzmundrināt un iedvesmot jaunos censoņus.


Lai godātu trenera Edgara Ernestsona piemiņu, Liepājas tenisa kortos Jūrmalas parkā plānots uzstādīt īpašu bronzas pieminekli, kas būs pirmā šāda veida piemiņas vieta kādā no Latvijas tenisa sporta bāzēm. Šobrīd Fonds sadarbībā ar talantīgo Egonu Peršēvicu ir radījis reāla mēroga pieminekļa maketu, taču turpmākai tā izveidei bronzā un uzstādīšanai nepieciešams Jūsu atbalsts. Kopējās pieminekļa uzstādīšanas izmaksas ir 44750 eiro, no kuriem vairāk nekā 33 tūkstoši jau ir saziedoti.


Vieta, kur plānots uzstādīt trenerim veltīto pieminekli.


Edgaram Ernestsonam veltīto pieminekli plānots uzstādīt trenera 85. dzimšanas dienā 2022. gada 2. septembrī. Tas būs ne tikai paldies trenerim, bet kalpos arī kā iedvesmas vieta jaunajiem entuziastiem. Mēs esam pārliecināti, ka bez vēstures nav nākotnes. Pie tam šādi pieminekļi izcilām un leģendārām personām ir uzstādīti slavenākajos tenisa centros visā pasaulē un tādam jābūt arī Liepājā!


Liepājas Tenisa sporta skolas trenerim Edgaram Ernestsonam teniss bija ne tikai sports, bet arī dzīvesveids. No 1962. gada līdz 2018. gadam Liepājas tenisa kortos treneris izaudzināja daudzus izcilus sportistus, kas guvuši lielus panākumus ne tikai Latvijā, bet visā pasaulē, arī vienu no spēcīgākajām tenisistēm pasaulē Anastasiju Sevastovu. Liepājas tenisa kortos treneri varēja sastapt biežāk nekā mājās. Savas dzīves laikā treneris saņēmis vairākas pateicības par mūža ieguldījumu sportā un 2011.gadā kļuvis par Triju Zvaigžņu ordeņa V šķiras kavalieri, kā arī 2012. gadā ieguvis “Goda liepājnieka titulu”. Treneris bija tenisa kortu dvēsele, tenisa un dzīves skolotājs. 2020. gadā treneris devās mūžībā, atstājot aiz sevis mīlestību pret tenisu, mīlestību pret sportu un dzīvi.


Aicinām Jūs veikt savu ieguldījumu trenera Edgara Ernestsona piemiņas vietas izveidošanā un ļaut sajust viņa klātbūtni paaudžu paaudzēs!


Ziedojumu iespējams pārskaitīt:

Edgara Ernestsona piemiņas fonds

Reģistrācijas Nr.: 40008299696

Banka: a/s SEB banka

SWIFT (BIC) kods: UNLALV2X

Multivalūtu konta Nr.: LV09UNLA0055001840997


Pateicamies par Jūsu atbalstu! Celsim Ernestsona pieminekli kopā!


Fonda valde: Andrejs Koļesins, Ilze Kārkliņa, Anete Seska, Imants Andersons,

Kārlis Žāžis (nav attēlā).


54 views0 comments

Recent Posts

See All

תגובות


  • White Facebook Icon
bottom of page