top of page
  • Writer's pictureIlze Kārkliņa

Pieminekļa atklāšana 2. septembrī

2. septembrī norisināsies tenisa trenerim Edgaram Ernestsonam veltītā pieminekļa atklāšana.


2020. gadā, godinot leģendārā Liepājas tenisa trenera Edgara Ernestsona piemiņu, tika dibināts “Edgara Ernestsona piemiņas fonds” (turpmāk – fonds). Labdarības fonda mērķis ir Latvijas tenisa sabiedrības vārdā pateikt paldies trenerim par viņa mūža ieguldījumu tenisa attīstībā.


Lai godātu trenera Edgara Ernestsona piemiņu, Liepājas tenisa kortos Jūrmalas parkā 2022. gada 2. septembrī pulksten 17:00 norisināsies īpašā bronzas pieminekļa atklāšana. Pasākums plānots kā veltījums trenera Edgara Ernestsona 85. dzimšanas dienā, kas būtu tieši 2. septembrī. Trenerim Edgaram Ernestsonam veltītais piemineklis būs pirmā šāda veida piemiņas vieta kādā no Latvijas tenisa sporta bāzēm. Tas ir ne tikai paldies trenerim, bet kalpos arī kā iedvesmas vieta jaunajiem entuziastiem.


Fonda komanda no sirds pateicas katram ziedotājam un atbalstītājam, un aicina pievienoties pieminekļa atklāšanas svētkos!
Informācijai:


Liepājas Tenisa sporta skolas trenerim Edgaram Ernestsonam teniss bija ne tikai sports, bet arī dzīvesveids. No 1962. gada līdz 2018. gadam Liepājas tenisa kortos treneris izaudzināja daudzus izcilus sportistus, kas guvuši lielus panākumus ne tikai Latvijā, bet visā pasaulē, arī vienu no spēcīgākajām tenisistēm pasaulē Anastasiju Sevastovu.


Liepājas tenisa kortos treneri varēja sastapt biežāk nekā mājās. Savas dzīves laikā treneris saņēmis vairākas pateicības par mūža ieguldījumu sportā un 2011. gadā kļuva par Triju Zvaigžņu ordeņa V šķiras kavalieri, kā arī 2012. gadā ieguva “Goda liepājnieka titulu”. Treneris bija tenisa kortu dvēsele, tenisa un dzīves skolotājs. 2020. gadā treneris devās mūžībā, atstājot aiz sevis mīlestību pret tenisu, mīlestību pret sportu un dzīvi.


Fonda komanda ir pārliecināta, ka bez vēstures nav nākotnes, turklāt šādi pieminekļi izcilām un leģendārām personām ir uzstādīti slavenākajos tenisa centros visā pasaulē, tādam jābūt arī Liepājā!


Ja vēl neesi paspējis, bet vēlies sniegt savu ieguldījumu trenera godināšanai,

ziedojumu iespējams pārskaitīt:

Edgara Ernestsona piemiņas fonds

Reģistrācijas Nr.: 40008299696

Banka: a/s SEB banka

SWIFT (BIC) kods: UNLALV2X

Multivalūtu konta Nr.: LV09UNLA0055001840997

14 views0 comments

Recent Posts

See All

Comentários


  • White Facebook Icon
bottom of page