top of page
  • Writer's pictureIlze Kārkliņa

Senioru turnīrs trenera piemiņai

2. aprīlī Liepājas olimpiskā centra Tenisa hallē norisinājās trenera Edgara Ernestsona piemiņai veltīts dubultspēļu turnīrs senioriem. Turnīrs pulcēja 16 dalībnieks un visi turnīra laikā ziedotie līdzekļi tiks novirzīti trenera Edgara Ernestsona piemiņai veltītā pieminekļa izgatavošanai un uzstādīšanai Liepājas tenisa kortos Jūrmalas parkā.Galvenais sacensību tiesnesis bija Imants Andersons, ilggadējais Liepājas tenisa sporta skolas direktors . 8 pāri tika sadalīti 2 apakšgrupās. Vienas spēles laiks - 30 minūtes. Galvenais tiesnesis rūpīgi reģistrēja visus uzvarētos un zaudētos geimus, lai precīzi noteiktu katras apakšgrupas labākos pārus. Pirmie divi pāri katrā apakšgrupā iekļuva pusfinālā, kur turpināja cīņu par 1. vietu. Savukārt 3. un 4. vietu ieguvēji savās apakšgrupās turpināja cīņu par 5. - 8. vietu. Rezultātā katram pārim bija jāaizvada 5 spēles.Turnīra noslēgumā triumfēja trenera Edgara Ernestsona mazdēls Ralfs Lagzda ar trenera audzēkni Eduardu Grodski. Pārliecinoši uzvarot gan apakšgrupā, gan pusfinālā un finālā. Apsveicam!
Turnīrs tika aizvadīts ļoti draudzīgā, sirsnīgā un pozitīvā atmosfērā, līdz ar to zaudētāju nebija. Visi turnīra dalībnieki ir bijušie Liepājas tenisa sporta skolas audzēkņi, no kuriem lielākā daļa trenera Edgara Ernestsona audzēkņi. Līdz ar to cīņas spars mijās ar prieku, smiekliem un kopīgām atmiņām!

Tā kā turnīrs tika veltīts trenera Edgara Ernestsona piemiņai, sakām lielu paldies visiem turnīra dalībniekiem un atbalstītājiem par saziedotajiem līdzekļiem trenerim veltītā pieminekļa tapšanai!


81 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


  • White Facebook Icon
bottom of page